Valeta 2017

Devetošolci smo se od osnovne šole poslovili tako, da smo pripravili valeto, na kateri smo se poslovili od učiteljev ter vseh zaposlenih na šoli. Deveošolci smo se predstavili s svojo himno in filmčkom, ravnateljica in razredničarka pa sta povedali nekaj spodbudnih besed. Za kulturno- zabavni del so poskrbeli osmošolci, vaški klepetulji in Mitja, Jaka in Nejc s harmoniko ter Blaž s krajšim govorom.

Na valeti so nam učitelji podelili vsa priznanja, pohvale in zahvale, ki smo jih čez celo leto pridno zbirali na tekmovanjih. Učenci pa smo se učiteljem zahvalili s pesmico in rožo.

Po valeti je sledila pogostitev v učilnici matematike, kjer smo se posladkali s pecivom, ki smo ga sami spekli in prinesli v šolo.

 

devetošolci 2017

(Skupno 261 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Deli 
 
 
 
Dostopnost