Skoči na glavno vsebino

8. državno tekmovanje Zlata kuhalnica 2018

?

18. oktobra 2017 je v Kranjski Gori potekalo že 8. državno tekmovanje za Zlato kuhalnico, v sklopu 64. Gostinsko turističnega zbora Slovenije. Na tekmovanju je svoje kuharske spretnosti v pripravi kranjske klobase s prilogo in sladkih skutinih štrukljev predstavljalo šestnajst osnovnih šol iz vse Slovenije. Med njimi je bila tudi ekipa OŠ Košana, katero so sestavljali učenci 8. razreda: Lana Biščak, Neli Morelj in Anže Fidelj.

Zlato kuhalnico so domov odnesli  učenci OŠ Železniki, srebrno kuhalnico so prejeli učenci OŠ Ljubno ob Savinji, bronasto pa učenci OŠ Jožeta Krajca Rakek. Vse tri ekipe so za nagrado dobile še kuharsko delavnico s chefom Urošem Štefelinom iz Vile Podvin.  Sami smo nad našim kuharskimi veščinami zadovoljni, saj smo se bolje odrezali na državnem kot na regijskem tekmovanju. Tako je naša šola zbrala skupno 84,6 točk od 100 in tako končala na 12. mestu.

Povezava do članka in galerije na spletni strani Turistične zveze Slovenije

 

 

 

(Skupno 433 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost