Skoči na glavno vsebino

Vpis v 1. razred – roditeljski sestanek

POSTOPEK VPISA V 1. RAZRED TER RAZVOJNE ZNAČILNOSTI PRVOŠOLČKA

Pozdravljeni!

Vljudno vas vabimo na predstavitev postopka vpisa v 1. razred v šolskem letu 2018/19. Predstavitev bo potekala na OŠ Košana, v učilnici geografije in sicer, 05. 02. 2018 ob 17.00.

Predstavitev je namenjena vsem staršem predšolskih otrok, ki imate otroke vpisane v Vrtec Košana, ne glede na to, v katero osnovno šolo jih nameravati vpisati ter otrokom, ki ne obiskujejo vrtca, vendar se septembra vpisujejo v 1. razred Osnovne šole Košana.

Predstavili vam bomo našo šolo, kako bo potekal vpis v osnovno šolo, kakšen je postopek, če želite vašega otroka vpisati v drugi šolski okoliš ter na kaj dati poudarek pri pripravi otroka na vstop v šolo.

Vljudno vabljeni.

Svetovalna delavka, Lina Faletič

Ravnateljica, Neva Brce

(Skupno 99 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost