Skoči na glavno vsebino

Diši po krofih …

sdr

V ponedeljek in torek je bila Osnovna šola Košana pustno obarvana. Z ogrevanjem za pustni torek smo v podaljšanem bivanju začeli že dan prej. Učenci so pridno izdelovali maske, s katerimi so tudi tekmovali za najboljšo masko, vendar to ni bil najlepši del dneva, najlepše je bilo predpustno rajanje v maskah ob glasbi.

Pustno vročico smo seveda nadaljevali na pustni torek, ko so učenci prinesli maske od doma ter se z njimi pokazali pred celotno šolo. Imeli smo hudičke in angelčka, Indijance, kavbojce, čarovnice, princese, motoriste, cel mali živalski vrt od pajka, preko psa do samoroga ter še veliko, veliko drugih.

Pustnim norčijam so se z veseljem pridružili tudi otroci iz vrtca, ki so nam s svojim petjem in zvončkljanjem polepšali dan.

Več si lahko ogledate v galeriji.

 

(Skupno 383 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost