Skoči na glavno vsebino
 

Sodelovanje na natečaju

Tudi v šolskem letu 2017/2018 smo sodelovali na mednarodnem natečaju za najboljšo otroško in mladinsko knjigo. Na OŠ Košana so učenci prvega, drugega, tretjega in četrtega razreda naredili pet knjig na okvirno temo z naslovom »Zaklad je tam, kjer so prijatelji«.

Učenci so se opogumljeni z dobrimi izkušnjami hitro lotili pisanja zgodb. Pisanje zgodb je pritegnilo vse učence. Bili so navdušeni nad pisanjem zgodb od prve do zadnje ure. Vse zgodbe so govorile o prijateljstvu. Prijetno razpoloženje in napetost pri pisanju je ustvarilo zanimivo dogajanje v zgodbah.

Vse zgodbe so pozitivno vplivale na celoten razred, jim dale upanje in pogum, da si bodo poiskali pravega prijatelja.

(Skupno 344 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Več prispevkov iz Novice - šola

 
 

Deli



 
 
 
 
Dostopnost