Jesen je čudovita in bogata!

Že tradicionalno jesensko tržnico smo letos organizirali v četrtek, 19. 10. 2023. Učenci so prinesli polne košare in zabojčke jesenskih dobrot. V jedilnici smo pripravili mize in lahko smo začeli s programom. Na začetku nas je prijazno pozdravila gospodična Umetna Inteligenca. Ob njenem pozdravu smo bili prav začudeni. Za glasbeni uvod je z živahno skladbo poskrbel Jan na harmoniki. Nato so nam šestošolci recitirali nekaj prijetnih pesmic o jeseni, sledile pa so uganke na temo jeseni, ki so jih učenci kar hitro uganili.

Vsi so bili že zelo nestrpni, zato smo kar uradno odprli tržnico – in izmenjava se je lahko začela. Ob tržnici smo na degustacijski mizi lahko poskusili različne sladice, ki so jih pripravili naši učenci in zaposleni. Pa tudi po pečenih kostanjih je zadišalo. Odžejali smo se z vodo z zelišči in limono, saj kot vodna šola skrbimo za pitje vode.

Hvala vsem učencem, staršem, sorodnikom in zaposlenim za čudovit dogodek!

Veselimo se že spomladanske tržnice!