Skoči na glavno vsebino

Zaključna prireditev za devetošolce

V petek, 14. 6. 2024 so devetošolci še zadnjič sedli v osnovnošolske klopi. Pripravili so svečano zaključno prireditev, ki je bila čudovit zaključek devetletnega šolanja in prehod v novo poglavje življenja naših učencev.

Po uradnem delu prireditve je sledilo sproščeno druženje ob prigrizkih in sladkem presenečenju. To je bila priložnost za zadnje skupne trenutke, izmenjavo spominov in fotografiranje.

Prireditev je bila krasen zaključek pomembnega obdobja v življenju devetošolcev.

Srečno, devetošolci, in naj vas spremlja uspeh na vsakem koraku! Počitnice so priložnost, da si oddahnete, se sprostite in naberete nove moči za prihodnje izzive. Uživajte v vsakem trenutku, bodite radovedni, ustvarjalni in se nikoli ne nehajte učiti.

Mojca Zadnik

Fotografije: Simon Avsec

(Skupno 152 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost