Skoči na glavno vsebino

50. področno tekmovanje za srebrno Vegovo priznanje

V sredo, 2. 4. 2014, je naša šola gostila jubilejno, 50. področno tekmovanje za srebrno Vegovo priznanje iz znanja matematike. Na našo šolo so prišli navdušeni matematiki iz 7., 8. in 9. razredov OŠ Antona Globočnika in Miroslava Vilharja iz Postojne, učenci iz OŠ Prestranek in OŠ Pivka in sevada naši učenci.

Uvodni pozdrav je učencem in učiteljem namenil podžupan Občine Pivka gospod Boris Rebec, učence je pozdravila še ravnateljica Neva Brce, sledil pa je zabaven kulturni program naših učenk. Zadnja navodila pred tekmovanjem ter nekaj spodbudnih besed je povedala še naša učiteljica matematike Alenka Valenčič. Ob tekmovanju smo izdali bilten, tekmovalci pa so prejeli zanimive priponke, ki so jih oblikovali devetošolci pod mentorstvom učiteljice Urške Tušar.
Sledilo je tekmovanje, po katerem so tekmovalci odšli domov, učitelje pa je čakalo še popravljanje testov. Nekaj rezultatov je bilo zelo dobrih, celo izjemnih, a so podatki zaenkrat še neuradni. Objavljeni bodo v kratkem.

(Skupno 91 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost