Skoči na glavno vsebino

Valeta 2014

V četrtek, 11. 6. 2014, je na OŠ Košana potekala valeta za generacijo 2005-2014. Učenci so copate, ki so jih spremljali devet let v šolskih klopeh, zamenjali za čevlje, ki jih bodo popeljali naprej v življenje. Na zaključno valeto so se zelo dobro pripravili.

Uvodoma so vaške klepetulje popeljale vse navzoče v zabavni program. Zaplesali so valček in čačača, pod vodstvom plesne šole La Bolita. V predstavitvenem filmu so prikazali, kdo so devetošolci. Ob tej priložnosti so se zahvalili vsem delavcem šole in staršem z darilci, ki so jih izdelali sami, da so jim stali ob strani, da so uspešno zaključili svojo osnovnošolsko pot. Ob koncu jim le še zaželimo pogumne korake v prihodnost.

Dragi devetošolci generacije 2014!
Prvega septembra boste odšli vsak na svojo pot. Verjamemo pa, da vam bodo spomini na skupaj preživeta leta vedno ostali v srcu.

Razredničarka: A. Tomšič

(Skupno 67 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost