Zbiralna akcija POSEBNI prijatelji

V okviru projekta POSEBNI prijatelji bo na Osnovni šoli Pivka in Osnovni šoli Košana organizirana zbiralna akcija plišastih igrač. Igrače bomo zbirali do 5. decembra 2014 v posebno označenih škatlah.

ZBIRALNA AKCIJA PLIŠASTIH IGRAČ!

Zbiramo stare plišaste igračke v velikosti od 20 do 40 cm (lepo ohranjeni medvedki, punčke, zajčki, opice, gosenice,…)

Igrače potrebujemo za projekt pOSEBNI prijatelji. POVEZAVA

V okviru projekta bodo v društvu Smetumet in v sodelovanju s partnerskimi organizacijami predelovali stare plišaste igrače in jih nadgradili v igrače z novim poslanstvom. Plišasti medvedki, punčke, škrati bodo šli v šole, vrtce, ulice in trgovine, da povedo zgodbo o potrošnji, ki presega naše potrebe in da pripovedujejo o potrebah, ki so posebne in osebne hkrati. Projekt je podprt s strani Norveškega finančnega mehanizma.

Več informacij o projektu:

www.smetumet.com KED Smetumet

041 819 359 smetumet@gmail.com www.smetumet.com