Skoči na glavno vsebino

Obisk naših učencev v Domu starejših občanov v Postojni

November je mesec, ko se jesen prevesi v zimo. Dnevi so bolj pusti, več je teme in včasih smo bolj ranljivi, občutljivi… Vsi rabimo nekaj, kar nas dvigne in nam popestri te sive dneve.

Tako so učenci naše šole z idejno vodjo prireditve Marijo Mršnik obiskali oskrbovalce doma ostarelih v Postojni. Učenci so s svojo otroško in mladostno radoživostjo in sproščenostjo obogatili dneve v domu in vanj prinesli sonce.  Z igranjem na instrumente, recitiranjem in petjem ljudskih pesmi, ki sta jih s kitaro in saksofonom  obogatila učitelj Matjaž in devetošolec Klemen, sta vaški klepetulji Manca in Neli gledalce popeljali v humoren  in prijeten pogovor v košanskem narečju. Ljudje so bili navdušeni in povedali  so, da komaj čakajo, da spet dobijo obisk s Košane.

(Skupno 39 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost