Skoči na glavno vsebino
 

Področno atletsko tekmovanje

Lepega sončnega četrtka, 26.5.2016, smo se učenci OŠ Košana udeležili področnega atletskega tekmovanja na stadionu v Postojni. Sodelovali smo učenci od 6. razreda do 9. Razreda. Tekmovali smo Neli Morelj, ki je tekla na 300 m, mlajše deklice, Manuela Šprohar, met vortexa, mlajše deklice, Rebeka Cucek, ki je tekla na 60 m, mlajše deklice, Blaž Morel, met vortexa, starejši dečki, Blaž Papež, ki je tekel na 1000 m, starejši dečki, Nika Zadnik, met vortexa, starejše deklice in Tina Kastelic, ki je tekla na 60 m, starejše deklice. Rebeka Cucek je osvojila odlično 2. mesto in si prisvojila srebrno medaljo.

Sestavila: Tina Kastelic in Blaž Morel

(Skupno 261 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Več prispevkov iz Novice - šola

 
 

Deli 
 
 
 
Dostopnost