Skoči na glavno vsebino
 

Delovna sobota na naši šoli

V akciji Očistimo Slovenijo še zadnjikrat so svoj kamenček v mozaik prispevali tudi učenci OŠ  Košana. V soboto, 15. 9 2018, na delovno soboto, so čistili območje šolske okolice: Dolnja Košana, Gornja Košana in Neverke. Odpadke so skrbno evidentirali in jih ločeno odložili v vreče.
Skupina učencev je uredila gredice na šolskem vrtu in posejala motovilec, radič in repo.
Po očiščevalni akciji je potekalo še predavanje za otroke in tudi za starše na temo Zdrava prehrana in zdrav življenjski slog predavateljic Centra za krepitev zdravja, kjer  izvajajo preventivne zdravstvene vzgojne delavnice za odrasle. Namenjene so  tudi  odraslim, ki želijo izvedeti več o zdravem načinu življenja in o dejavnikih, ki lahko škodljivo vplivajo na njihovo zdravje, ali poslabšajo že obstoječe bolezni.
Predmetna stopnja pa je poslušala predavanje Zdrava prehrana za športnike ga. Manice Radivo.
(Skupno 71 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Več prispevkov iz Novice - šola

 
 

Deli 
 
 
 
Dostopnost