Športni dan – pohod – 9. razred

V sredo, 2. junija 2021, so se učenci 9. razreda v okviru športnega dne podali na pohod.

Cilj pohoda je bil raziskovanje domačega okolja skupaj z aktivnim gibanjem v naravi. Učenci so odkrivali nove poti ter se skušali hkrati orientirati, kje se nahajajo. Tako smo odšli okrog hriba Gradišče in prišli na cesto v vasi Čepno. Ustavili smo se tudi v Gornji Košani, kjer smo se odžejali pri devetošolcu Mihi ter si ogledali čisto mlade račke pri nekdanji kuharici Andreji. Ker smo se v šolo vrnili nekoliko prezgodaj, smo odigrali še eno tekmo nogometa in se v telovadnici pomerili v odbojki. Bilo je prijetno, saj je bilo vreme kot nalašč za izvedbo športnega dne.

Učitelj:

Matjaž Kešanski

(Skupno 105 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Več prispevkov iz Novice - šola

 
 

Deli 
 
 
 
Dostopnost