Skoči na glavno vsebino

Solze veselja

Na deževen petek, 16. 12. 2022, smo starejšim v domu za ostarele v Postojni nesli košček spominov na bližajoče se praznovanje v njihovem otroštvu in mladosti. S svojo prireditvijo smo jih popeljali v praznike nekoč. Luka Lagoj jih je nasmejal s svojo štorijo o njegovi bolni ženi in o peki piškotov. Ian je na violino zaigral nekaj ljudskih pa tudi umetnih pesmi. V božični čas  je starejše popeljal tudi s pesmijo Sveta noč in marsikateremu poslušalcu je polzela solza po licu. Učenka Zala je občuteno zaigrala na svojo kitaro in veselje je bilo še večje, ko smo povedali, da smo na šoli pekli piškote ter naredili čestitke za prav vsakega stanovalca. Prireditev je pripravila učiteljica Marija, svoj del pri pripravi tolikih voščilnic in pri peki pa so prispevali še učiteljica Tina Dolgan, učitelj Matjaž in učiteljica Tonči z nekaterimi učenci, ki so se res potrudili. Vsem iskrena hvala tudi v imenu stanovalcev in zaposlenih v domu starejših v Postojni!

(Skupno 157 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost