Skoči na glavno vsebino
 

Oblačen športni dan

V torek 9. maja smo za učence 8. in 9. razredov organizirali športni dan.

Razdelili smo se v dve skupini. Nekaj učencev je odšlo na kolesarjenje, ostali so imeli pohod.

Skupina kolesarjev se je odpravila raziskovati okolico Narina. V tem območju smo obiskali veliko vasic, odkrivali različne gozdne poti, ki so nam jih predstavili posamezni učenci. Pomalicali smo v Nadanjem selu,  nazaj v šolo smo se vrnili skozi Kal, kjer smo zavili po gozdni poti še skozi Ravne. Po prihodu v šolo smo imeli še nekaj časa za igranje iger z žogo.

Skupina pohodnikov se je odpravila na Čepno. Ker so imeli dober tempo in veliko energije, jim je ostalo dovolj časa, da so odšli nazaj v šolo na malico, po malici pa so se odpravili še na pohod do Raven. Občudovali so naravo in se med potjo tudi veliko pogovarjali.

Pohvaliti gre vse učence, ki so se udeležili športnega dne, saj sta bili obe skupini zelo aktivni in naredili kar nekaj kilometrov.

 

učitelj Matjaž Kešanski

 

(Skupno 75 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Več prispevkov iz Novice - šola

 
 

Deli 
 
 
 
Dostopnost