Valeta 2023

V juniju 2023 se je z naše šole poslovila še ena generacija devetošolcev. Valeto za zaposlene, za nekdanje učitelje, ki so jih poučevali in za svoje starše ter ožje sorodnike so skupaj z razredničarko Anito Nedeljkovič Andlovic pripravili v sredo, 14. 6. 2023.

Bilo je svečano, prijetno in tudi zabavno. Učenci in razredničarka so se zahvalili vsem, ki so jim pomagali pri izpeljavi valete, vsem, ki so verjeli vanje in jim pomagali na poti do zaključka osnovnega šolanja. Zahvalili so se tudi staršem, ki so jim vsa leta stali ob strani, jih spodbujali. Pomagali so jim pri srečelovu, s katerim so zbirali denarna sredstva za končni izlet v Lignano.

Devetošolce je s spodbudnimi besedami nagovorila tudi ravnateljica Neva Brce.

Razredničarka pa je učence pospremila z besedami, da bodo zapustili varno zavetje košanske šole. Ohranijo naj vse lepe, pa tudi ta hecne spomine. Izzivi naprej v življenju zanje gotovo ne bodo vedno lahki. Lažje pa jim bo, če bodo iznajdljivi, vendar s poštenim in iskrenim pristopom, tudi do vsakega človeka, ki ga bodo v življenju srečali.

Anita Nedeljkovič Andlovic