Skoči na glavno vsebino

Učna ura “Rad pijem vodo”

V petek, 9. 01. 2015, je bila za vrtčevske otroke in učence razredne stopnje izvedena zanimiva učna ura z naslovom Rad pijem vodo. Gospa Irena Sušelj Šajn je obogatila njihovo znanje o vodi z zanimivo in zabavno učno uro.

Pogovarjali so se, kako dobimo vodo, kako skrbimo zanjo, rešili  so križanko o vodi, prisluhnili pa so tudi zgodbici o škratku. V. d. podjetja Kovod Postojna, David Penko, je ob pomoči gospe Irene in novinarke Doris Komen obdaril otroke s simboličnim darilcem in jih povabil k sodelovanju v nagradnem literarnem natečaju.

Zahvaljujemo se podjetju Kovod za dragoceno izvedeno uro, ki nas je seznanila z nekaterimi dejstvi, ki prispevajo k boljši skrbi za našo čisto pitno vodo in o ustreznem  ravnanju z njo.

Povezava na članek na spletni strani KOVOD-a.

(Skupno 51 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost