Skoči na glavno vsebino

Tabor za nadarjene v Kranjski Gori

?????????????

Učenci OŠ Košana, ki so bili identificirani kot nadarjeni, so se lahko udeležili tabora za nadarjene v Kranjski Gori, ki ga je organizirala OŠ Dragomrja Benčiča-Brkina Hrpelje. Tabor je potekal v CŠOD Kranjska Gora od 6. do 8. 11. 2015.

Dva naša učenca sta se odločila in v petek odpotovala skupaj s 34 učenci OŠ Hrpelje. Sodelovala sta pri številnih socialnih igrah, se udeležila vsak dveh delavnic, s svojo skupino dosegla tretje mesto na orientacijskem pohodu, obiskala Planico in Tamar, predvsem pa oblikovala nova prijateljstva, se družila, smejala in zabavala z ostalimi udeleženci. Izkušnja jima je bila všeč in veselita se možnosti ponovne udeležbe naslednje leto.

(Skupno 73 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost