Skoči na glavno vsebino

Občinsko tekmovanje v odbojki za dečke in deklice

V sredo, 18. maja 2016, so se učenci naše šole udeležili občinskega prvenstva v odbojki mešanih ekip v Ilirski Bistrici. Prvenstvo je bolj prijateljske narave, zato je tudi lahko nastopila naša šola kot gost v ilirskobistriški občini.

Učenci so kljub trem porazom prikazali na trenutke zelo dobro igro in bili na prvi tekmi nevaren nasprotnik kasnejših zmagovalcev. Učenci so prejeli priznanje za sodelovanje ter zato tudi prejeli novo žogo za odbojko. Za učenci je bila zanimiva izkušnja in hkrati dobra spodbuda za nadaljnje delo pri urah športne vzgoje.
Učenci, ki so predstavljali našo šolo so bili: devetošolki Tina Kastelic, Edina Vikić, osmošolci Blaž Morel, Blaž Papež, Patrik Lukanovič in Nika Zadnik, ter sedmošolec Nejc Štemberger.

 

Učitelj: Matjaž Kešanski

(Skupno 70 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost