Skoči na glavno vsebino

Občinsko tekmovanje v malem nogometu

V četrtek, 8. decembra, so nekateri učenci naše šole odigrali tekmo v malem nogometu v Pivki. Tekma je štela za občinsko tekmovanje v malem nogometu in šola, ki zmaga, se uvrsti naprej na polfinale področnega tekmovanja, ki bo v prihodnjih dneh organizirano v Ilirski Bistrici.

Naši učenci so se na velikem igrišču v dvorani Skala v uvodnem delu tekme težko znašli. Pivčani so že po polovici prvega polčasa vodili z dvema zadetkoma prednosti. Upanje na preobrat je tik pred koncem polčasa z zadetkom po lepi akciji upravičil učenec Tjaž Dolgan. V drugem polčasu so se vrstile priložnosti na obeh straneh. Najlepšo so imeli učenci OŠ Pivka, saj so po nedovoljenem igranju z roko v kazenskem prostoru imeli možnost povišati rezultat s strelom z bele točke, kar pa jim je preprečil učenec Tjaž Dolgan, ki je v drugem polčasu igral v vlogi vratarja. Naši učenci so imeli dve zares lepi priložnosti, ampak sreča ni bila na naši strani. Zmago OŠ Pivka s 3 : 1 so učenci potrdili z zadetkom tik pred koncem tekme.

Vseeno gre našim fantom vse pohvale, saj so na tekmi sodelovali tudi mlajši igralci iz 5. in 7. razreda.

(Skupno 48 obiskov, današnjih obiskov 1)