Skoči na glavno vsebino

Kako smo se v podaljšanem bivanju zabavali v letu 2017

dav

Leto je naokrog, zato smo se odločili, da z vami delimo nekaj lepih trenutkov, ki smo jih doživeli v podaljšanem bivanju od septembra do decembra. Jeseni smo imeli jesensko tržnico, kjer smo se vsi lepo najedli ter izmenjali sadike, semena, plodove in domače izdelke. Kasneje smo se zelo trudili in naredili veliko izdelkov za Miklavžev sejem v Pivki, kjer smo zaslužili dovolj, da se bomo lahko s čim razvajali. Učenci smo bili res pridni, saj smo izdelali snežaka, snežinke, voščilnice in okraske, ki še zdaj krasijo šolo. Udejstvovali pa se nismo samo na likovnem in tehniškem področju, temveč tudi glasbeno, saj smo lepo zabeli ob spremljavi glasbil iz naravnih materialov, ki smo jih sami izdelali. V letu 2017 nam je bilo zelo lepo, upamo da bomo enako uživali tudi v novem letu.

Otroci OPB

(Skupno 61 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost