Področno tekmovanje v akvatlonu

V četrtek, 16. maja 2019, so se štirje učenci naše šole pomerili na področnem tekmovanju v akvatlonu v Logatcu. Akvatlon je športna disciplina, ki združuje plavanje in tek. Gre za prvo tovrstno tekmovanje, ki daje priložnost učencem osnovnih šol notranjsko-kraške regije, da se spoznajo in pomerijo v akvatlonu ter se uvrstijo na državno prvenstvo, ki bo junija v Ljubljani. Zaradi slabih vremenskih razmer je bilo tekmovanje malce okrnjeno glede števila udeležencev.

Učenci, ki so se udeležili tekmovanja so: Tajda Dolgan, ki je osvojila srebrno medaljo pri mlajših učenkah, učenec Miha Morelj, ki je osvojil srebrno medaljo v kategoriji mlajši učenci, pri starejših učencih pa je srebrno medaljo osvojil Gašper Zucconi, učenec devetega razreda Tjaž Dolgan, pa zlato medaljo. Vsem učencem čestitamo!

(Skupno 147 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Več prispevkov iz Novice - šola

 
 

Deli