Vodkov dan za razredno stopnjo

V petek, 11. 10. 2019, smo imeli naravoslovni dan za učence od 1. do 5. razreda.  Naslov dneva je bil Vodkov dan, saj so se vse dejavnosti vrtele okrog vode. Prve štiri ure so nam dan popestrili zunanji izvajalki s Kovod -a. Skupaj z učenci sta v jedilnici spoznavali lastnosti vode, čiščenje vode pa tudi kroženje le – te. Zadnjo uro smo nadaljevali z delom po razredih, kjer smo si popestrili delo s poizkusi, izdelovanjem papirnatih kozarčkov. Ob koncu pouka smo naredili po razredih še analizo našega dela. Vsi cilji naravoslovnega dne so bili realizirani in dan je minil sproščeno z veliko mero pomoči, saj so starejši pri reševanju nekaterih nalog pomagali mlajšim.

Povezava do novice na spletni strani Vodka.

(Skupno 88 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Več prispevkov iz Novice - šola

 
 

Deli