Skoči na glavno vsebino

Šola v naravi – Debeli Rtič 2023

PONEDELJEK, 19. 6. 2023 – Učenci sporočajo, da bodo z Debelega Rtiča odšli ob 13.00. Predviden prihod pred šolo je ob 13.45. 


NEDELJA, 18. 6. 2023

Nedelja je bila polna novih doživetij: odkrivali smo, kako prijetno je raziskovati obalo; se zabavli v svojih sobah, risali in se pogovarjali. Tudi plavanje nam gre že zelo dobro. Poslušali smo zvoke narave v čudovitem okolju naše Obale.

Sporočamo, da se domov vračamo jutri po kosilu, točno uro pa javimo jutri.


SOBOTA, 17. 6. 2023

Tudi sončno soboto smo preživeli zelo razgibano: malo smo plavali, se igrali, celo na lov na zaklad smo se odpravili. Veseli in zadovoljni vam mahamo!


PETEK, 16. 6. 2023

Naši učenci 2. in 4. razreda bodo nekaj dni preživeli v šoli naravi na Debelem Rtiču. Že prvi dan so uživali v čudovitem vremenu in spoznavali krasno morsko okolico. Tudi svoje plavalne sposobnosti so že preizkusili. Uživajte še naprej!

(Skupno 648 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost