Skoči na glavno vsebino

Vodkov dan – športni dan na razredni stopnji

13. 6. 2023 smo se z avtobusom odpravili v Pivko, na Vodkov dan. Tam so nas že čakali animatorji. Za začetek smo se ogreli s krajšo telovadbo in plesom. Nato pa smo se razdelili v skupine, da smo se lažje premikali od točke do točke.

Stojnice so pripravili: Notranjski muzej Postojna, DINA Pivka, Publikus, Košarkarski klub Pivka, Kvačkane nitke, Hiša kulture Pivka, Zmajčkova telovadba, Kovod, gasilci, policija …  

Preko različnih točk smo spoznali poklic smetar, gasilec, policaj in vodovodar, vmes nismo pozabili tudi na hidracijo in smo si pri pitniku natočili kozarec vode. Nato smo program nadaljevali na košarkaškemu poligonu, vodnemu poligonu, izdelali smo si nakit in ustvarili skupno umetnino na platno. Ogledali smo si tudi poskus vulkana in se preizkusili v pantomimi. Čas je še prehitro minil in že nas je čakal avtobus, da nas odpelje nazaj v šolo.

(Skupno 69 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost