Skoči na glavno vsebino

Akcija zbiranja papirja

Spoštovani starši otrok iz vrtca!

V naslednjem tednu in sicer od 3. do 7. 10. 2016 poteka teden otroka. V tem tednu bomo zbirali papir, ves zbran denar pa bomo porabili za nakup igrač v vrtcu. Tokrat bo potekalo tudi tekmovanje med skupinami. Skupino, ki bo zbrala največ papirja pa čaka presenečenje. Tehtanje bo potekalo vsak dan med 7:30 in 8:00 ter 12:30 in 13:00 za šolo pri hišniku.

V tem tednu bomo zbirali tudi hrano, s katero bomo postregli mimoidoče 8. 10. 2016 na stojnici pred trgovino v okviru akcije Drobtinica. Zbran denar bo namenjen plačilu toplih obrokov našim učencem.

 

Zelo veseli bomo vašega sodelovanja.

 

Prijazen pozdrav!

Neva Brce, ravnateljica

teden_otroka_2016

(Skupno 43 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost