Skoči na glavno vsebino

Občinsko tekmovanje v odbojki za dečke in deklice

?

V četrtek, 25. maja 2017, so se učenci naše šole udeležili občinskega prvenstva v odbojki v Ilirski Bistrici. Na tekmovanju so nastopile mešane ekipe, sestavljene iz enakega števila učencev in učenk. Prvenstvo je bilo bolj prijateljske narave, zato je lahko kot gost v Ilirskobistriški občini nastopila tudi naša šola. Naši učenci so na tekmovanju kljub trem porazom prikazali na trenutke zelo dobro igro in so bili na prvi tekmi nevaren nasprotnik kasnejših zmagovalcev. Prejeli so priznanje za sodelovanje ter novo žogo za odbojko. Za učenci je tako zanimiva izkušnja, ki je hkrati dobra spodbuda za nadaljnje delo pri urah športne vzgoje.

Učenci, ki so predstavljali našo šolo so bili: Blaž Morel, Blaž Papež, Neja Samsa, Nika Zadnik, Manuela Šprohar, Nejc Štemberger, Mitja Bernetič in Pia Psener.

Učitelj:

Matjaž Kešanski

(Skupno 66 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost