Spomladanska tržnica 2015

V sredo, 22. 4. 2015, od 13.00 do 14.30, bomo imeli z učenci podaljšanega bivanja v razredu že tradicionalno SPOMLADANSKO TRŽNICO.

V šoli smo pripravili nekaj paradižnikovih sadik, vabimo pa tudi vas, da doma skupaj z otrokom pripravite nekaj semen ali/sadik. Ničesar ne kupujte! Zelo dobrodošle so sadike iz semen vzgojenih doma in semena starih, avtohtonih slovenskih sort.

Tudi tokrat bo namreč vzporedno potekala ŠTAFETA SEMEN 2015, za katero pripravite 3 vrečke po 11 semen (označene z imenom lastnika in sorte): eno za izmenjavo in eno za sejanje, eno vrečko pa bomo poslali v Gensko banko semen. Hkrati bomo pripravili degustacijo svežih sadnih »smutijev« in namazov. Lepo vabljeni tudi starši in drugi vaščani!

Iskrena hvala za sodelovanje in lepo pozdravljeni!           Učitelji podaljšanega bivanja