Spet smo nazaj

“Ko otrok vstopa v šolo, je poln pričakovanj. V tem obdobju moramo vsi spodbujati željo po učenju in odkrivanju novega. Prvi šolski dan je začetek. Takrat jasno predstavimo šolska pravila in naša pričakovanja. To je temelj, ki bo zdržal vse do konca šolanja, če ga bomo dobro postavili. Naj nas ne zavede, da so otroci še majhni. Če vstopajo v šolo, zmorejo!” je med drugim povedala ravnateljica Neva Brce.

Danes je bil tudi na naši šoli prav poseben dan. S prvošolci in njihovimi družinami se vsi veselimo njihovega velikega koraka, ko vstopajo skozi šolska vrata. Pozdravili smo jih s kulturnim programom in nagovori, manjkalo pa ni niti sladko presenečenje. Dobrodošli!

Tudi ostali učenci so z veselimi obrazi pozdravili sošolce in učitelje. Letos nas je na šoli točno 100.

Srečno vsem v novem šolskem letu!

Povezava do članka o prvem šolskem dnevu na občinski spletni strani.